Organizuojamos kelionės

2023 METŲ ORGANIZUOJAMOS KELIONĖS

Aprašymas bus įkeltas vėliau.

2023 03 25 – 04 05 Omanas. Kanjoningo kelionė

2023 05 13 – 21 Sakarvelas. Raftingo kelionė

2023 06 05 – 18 Albanija, Juodkalnija. Kanjoningo kelionė

2023 06 24 – 07 07 Korsikos sala. Kanjoningo kelionė

2023 08 14 – 27 Slovėnija, Italija. Kanjoningo kelionė

2023 09 09 – 19 Madeiros sala. Kanjoningo kelionė

2023 10 16 – 11 02 Nepalas. Daulagirio trekas

2024 02 10 – 29 Argentina, Čilė – Patagonija. Treko kelionė

Omanas

Kovo 26 Nizwa senoji Omano sostinė. Wadi Bani Kahlid apatinis maršrutas.

Kovo 27 Via ferrata Hadžaro kalnuose.
Jebel Shams (saulės kalnas) – aukščiausias kalnas Omano šiaurės rytuose, priklausantis Hadžaro kalnų grandinei. Aukštis 3075 metrų. Kalnas yra 240 km nuo Maskato.

Kovo 28 Snake tarpeklis – Wadi Bani Awf. Tarpeklis nėra techniškai sudėtingas, pasižymi išskirtiniu grožiu su daugybe natūralių vandens baseinų, kuriuos supa milžiniškos uolos. Vanduo tarpeklyje šiltas. Nakvosime kalnuose.

Kovo 29 Pristraukimo diena link Wadi Tiwi.
Dviejų dienų maršrutas. Nusimato daug gražaus plaukiojimo smaragdiniuose vandens telkiniuose. Vanduo šiltas. Daug tankios augmenijos. Aukščiausias nusileidimas su virve 20 m. Nakvynės tarpeklyje.

Kovo 30 Wadi Tiwi, Plaukiame ir išeidinėjam.

Kovo 31 Wadi Shab

Balandžio 01 Wadi Taab.
Ketvirtos sudėtingumo kategorijos maršrutas, su aukščiausiu 55 m nusileidimu. Daug gražaus plaukiojimo šiltame skaidriame vandenyje. Nakvynė prie jūros

Balandžio 02 7th Hole to Tahri cave.

Balandžio 03 Sur miestas. Wadi Bani Kahlid tarpeklio. Nuostabios maudynės, vanduo labai šiltas. Pasimėgausime natūraliu gamtos dovanojamu žuvelių SPA kojoms

Balandžio 04 Wahiba smėlynai – dykuma. Grožėsimės įspūdingomis ugningo smėlio spalvos kopomis. Čia praleisime rytą. Važiuojam į Muskatą. Turgaus ir lauktuvių diena.

Balandžio 05 Skrydis namo.

Sakartvelas

Pasirinktas laikas yra pats tinkamiausias patirti tikrą raftingą, o upės kliūtys įdomiausios techniniu jų įveikimo atžvilgiu. Didelė tikimybė, kad vandens lygis šiuo laikotarpiu bus dėkingas įdomiai ir kartu saugiai užsiimti raftingu Gruzijoje. Maršrutų sudėtingumo kategorijos 3-4.

Visa reikalinga įranga ir pačiu raftingo procesu rūpinsis vietiniai gidai.

Vakarai su vietiniu vynu ir gruzinišku maistu neabejotinai leis pajausti šalies svetingumą, bei dosnumą.

Gyvensime gamtoje.

Renkamas kolektyvas iki 10 žmonių

Albanija, Juodkalnija

Aprašymas kelionės ruošiamas

Korsikos sala

Kelionė – laukinės gamtos ir kanjoningo mėgėjams. Važiuosime mikroautobusu aplink visą salą. Numatytose vietose užsiimsime kanjoningu ir trumpais – vienos dienos trekais. Aplankysime Calvi, Bastia, Corte, Bonifacio miestus.

Planas – įveikti minimum septynis tarpeklius. Nakvynės laukiniuose paplūdimiuose ir kalnuose po atviru dangumi.

Kanjoningas gimė Korsikos saloje, todėl be abejonės, ši sala yra geriausia vieta susipažinti su unikalia ir pakankamai nauja vandens sporto šaka. Korsikos tarpekliai įdomūs, dėkingi savo įvairove – vienoje kelionėje galima susipažinti su visomis kanjoningui būdingomis atrakcijomis. Nusileidimai virvėmis. Šuoliai – išbandant save nuo saugių ir neaukštų uolų iki ekstremalesnių galimybių adrenalino mėgėjams. Pagal pageidavimą vietoje šuolio visuomet yra galimybė rinktis nusileidimą virve. Linksmieji bobslėjai – natūraliai susiformavusios išgludintos uolų čiuožyklos. Maršrutai yra gerai prakalti ir saugūs. Visi parinkti tarpekliai – gražūs ir unikalūs savo susiformavimu, spalvomis, trajektorijomis, augmenija ir kriokliais. Gyvas ir artimas susitikimas su gamtos stichija.

Patagonija

Patagonija (isp.Patagonia) – regionas Pietų Amerikos pietuose, piečiau 42° lygiagretės. Išsidėsčiusi Argentinos ir Čilės teritorijose, į pietus nuo Kolorado ir Negro upių ir šiauriau Magelano sąsiaurio. Čilėje sudaro Los Lagos (Ežerų)Aiseno ir Magaljaneso (Magelano) regionai; Argentinoje – NeukenoRio NegroČiubutoSanta Kruso ir Ugnies Žemės provincijos. Užima apie 787 000 km².

Nuotraukos iš Argentinos

Nuotraukos iš Čilės

Planuojamas skrydis į Santjagą. Iki Patagonijos skristume vietiniais skrydžiais. Kelionės trukmė be tarpžemyninių skrydžių 16 dienų. 

1 diena. Skrydis iš Santjago į Porto Natali.

2 diena. Keliaujame iš Poprto Natali į El Calafate. 

3 diena. Anksti ryte važiuojame iš El Calafate į El Chaten. Trekas –  El Chaltén – Laguna Toro.  Atstumas 15 km, bendras pakilimas 250m. 

4 diena. Laguna Toro – Paso del Viento Refuge. Atstumas 12 km, bendras pakilimas 900 m. 

5 diena. Paso del Viento Refuge – Paso Huemul – Lago Viedma. Atstumas 18 km, leidžiamės 600 m. 

6 diena. Lago Viedma- Bahía Túnel. Atstumas 18 km. Nakvynė El Chaten.

7 diena.Grįžtame į El Calafate. 

8 diena. Aplankysime vieną gražiausių ledynų – Perito Moreno Glacier.

Perito Moreno ledynas yra vienas iš trijų Patagonijos ledynų, kuris auga. Perito Moreno ledynas yra 5 km pločio, su vidutiniu aukščiu 74 m virš vandens paviršiaus Archentinas, Argentinoje. Bendras ledo gylis 170 metrų. 

9 diena.Važiuojame iš El Calafate (Argentina) į Porto Natali (Čilė). 

10 – 14 diena.Torres Del Paine, Čilėje. W trekas.Bendras atstumas 55 km. Keliausime be didesnio peraukštėjimo. 

15 diena.Atsarginė diena. Porto Natali.

16 diena.Skrydis į Santjagą.