2018 03 01 – 20 Naujoji Zelandija

Maršrutai:

Imp Grotto IV sudėtingumo kategorija

Wilsons Creek IV sudėtingumo kategorija

Cave Stream

 


Dalyviai: Rolas, Pijus, Gabrielė, Inga, Agnė, Henrikas, Remigijus, Ligitas, Vaidas, Karolis

 

Antra mano kelionė į NZ. Ne tik kanjoningui skirta kelionė. Jau žinojau daugiau, tad netikėtumų tikėtis buvo galima mažiau ir vienas tikslų – įveikti neatrastąjį – Wilsons Creek. Šioje kelionėje mus pasitiko daug aukštesnis vandens lygis. O kolektyvo patirtis kaip tyčia daug mažesnė. Į pirmą mūsų numatytą maršrutą neįleido vietiniai gyventojai. Sawcut Gorge. Prieš metus buvęs didelis žemės drebėjimas, anot vietinių, vis dar nesaugus dėl krentančių akmenų. O tai labai pavojinga. Tad nesiginčiję paklausėme rekomendacijų ir pasitraukėme.

Imp Grotto

Imp Grotto 4 sudėtingumo kategorija. Maršrutas nebuvo ilgas, bet labai vandeningas. Turėjome reikalų dėl bendros nepatirties. Tikrai gražus, tik gaila, kad trumpas. Pirmą dieną keliavo dešimt žmonių. Įspūdžių pakako ir kai kam buvo net per daug, tai antrą maršrutą įveikti antrą dieną panorome jau tik šešiese. Wilsons Creek IV sudėtingumo kategorija. Pasitiko tikrai aukštas vanduo, buvo daug sūkurinių vonių, bandėme skęsti, bet su sėkminga pabaiga. Šis maršrutas vertinamas kaip gražiausias visoje NZ. Pabuvojęs, galiu teigti, kad tikrai gražus ir vertas keliautojo smalsumo. Nebuvo lengva, virvių ilgų nėra, visą sudėtingumą sudaro aukštas vanduo. Ėjimas ir akmenys kaip įprasta NZ kanjoninge – slidūs ir reikalaujantys atsargumo. Abu maršrutai prakalti gerai ir saugiai.

Wilsons Creek
Wilsons Creek
Wilsons Creek

Trečias mūsų maršrutas – Cave Stream. Tai ir kanjoningas, ir pusiau speliologija – Cave Stream. 45 min. ėjimo urvu prieš srovę, brendant kartais iki pusės. Naujas išgyvenimas ir patyrimas įlįsti vienoje uolos pusėje ir išlįsti kitoje. Išbandymas visiškoje tamsoje buvo labiau linksmas nei ekstremalus.

Cave Strteam

 Rolo nuotraukos čia


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s