2018 07 16 – 29 Korsika


Maršrutai tarpekliuose :

Ruisseau de Pulischeddu III sudėtingumo kategorija,

Ruisseau de Purcaraccia IV sudėtingumo kategorija,

La Vacca III sudėtingumo kategorija, 

Ruisseau de Cardiccia III sudėtingumo kategorija,

Ruisseau de Ziocu III sudėtingumo kategorija

Dalyviai: Rolas, Šarūnė, Rokas, Gabija, Martin, Raminta, Kęstas, Dalia, Julius

Aštuntas Rolo kartas į Korsiką. Atrodo viskas žinoma, pažįstama, bet jaučiu, kad šį kartą bus naujai. Naujai, nes į kelionę iškeliauja su savo šeima – Rokas, namie jau šokinėjąs nuo 3m, pasiryžęs nušokti nuo 5-ių arba 8-ių metrų (atsakymas priklauso nuo paklausto momento nuotaikos). Kasdien skaičiuojantis naktis iki kelionės pradžios, kelionės laiką iki salos konvertuojantis į valandas ir po to į minutes ir lygindamas 2-ų valandų atstumą iki kaimo su mūsų 26-iomis iki salos išpūtęs akis kartoja – oooo, čia tai oooo. Žemėlapyje prieš savo lovą aiškindamasis, kur tas mūsų atostogų taškas. O parvežtą kanjoningo ekipuotę išdidžiai demonstruojantis prieš telefono kamerą. Smagu, kad dar nepažintas, Rolo gyvenime svarbią vietą užimantis kanjoningasvis traukia ir jo sūnų. Kaip iki paskutinio momento – kol savo akimis nepamatėme nuo 3m stryktelėjančio į vandenį, negalėjome nei įsivaizduoti, kad jis taip paprastai ir kartu ryžtingai gali nušokti. Tikiu, kad tai, kas tėčio pažįstama, įvaldyta ir patirta kažkuria dalimi jau yra sūnaus kraujyje.

Dukra Gabija po savo diplomų įteikimo atskrenda į LT, kad mes kartu iškeliautume atostogų nauju kampu. Širdyje gera, kai vaikuose yra noras ir Rolo gyvenimo dalis priartės ir prie jų. Kad galės parodyti ir pasidalinti tuo, ką pats yra atradęs – gamtą, kalnus, tarpeklius ir kalnų upes ir kartu atrasti dar artimesnį ryšį, bendravimą, buvimą kartu.

Kaip juokais būtų galima pavadinti dar vieną kelionės kampą – jaunikio – kandidato į žentus išbandymas. Gyvenimas viską sudėlioja į savo vietas pats, bet šioje kelionėje kanjoningo išbandymai laukia ir Gabijos draugo Martino.
Labiausiai nerimauja arba labiausiai gal ir juokais kalba apie tai – tai Rolo sesuo Raminta, pasiryžusi, kad laikas pažinti kuom ten užsiima ir gyvena jos brolis. Kartu su Kęstu.
Atėjo laikas parodyti savo brangiausiems žmonėms, kas tas kanjoningas ir koks tas gyvenimas ten – pasaulyje ir kriokliuose.
Tėvai kaip visada žinias seks puslapyje 🙂
Autobusiuko ekipažą ir kompaniją dar pripildo Dalia ir Julius.

Filmas
Ruisseau de Cardiccia

Rolo nuotraukos čia

Šarūnės nuotraukos čia


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s