2020 01 11 Austrija. Kanjoningas žiemą.

Taxabah, III sudėtingumo kategorija. Austrija.

Dalyviai: Rolas, Rimvydas.

Organizuojant slidinėjimo kelionę į Austriją, žinoma, vienas krepšys skiriamas kanjoningo įrangai. Mat faktas, kad kanjoningas įmanomas ir žiemą jau buvo žinomas anksčiau, o štai nuostabi proga tai išbandyti ir įsitikinti. Maršrutai ir galimybės suplanuojamas iš anksto. Vado įrangos ir rūbų kolekcija papildoma vieninteliu nauju dalyku – pirštinėmis, nes kaip sako pats Rolas – tikram kanjoningistui jos trukdo. Žinoma, įsidedami ir alpinistiniai atributai – ledkirčiai, ledsraigčiai.

Jau pačią pirmą dieną sklandžiai ir greit nuvykus į Austriją kompanija turi laiko iki įsikraustymo į namą slidinėjimo miestelyje, tad pats Dievo pirštas duoda laiko apžiūrėti ir susipažinti su vienu numatytu maršrutu.

Bet entuziastai nebūtų tokie, jei savo idėjos neimtų įgyvendinti iš karto progai esant. Rolandas su Rimvydu nieko nelaukia įveikia pirmąjį savo žiemos maršrutą.

Taxabah, 3 sudėtingumo kategorija. Užtrunka valandą. Ir plaukimo, ir šokinėjimo. Ir didžiausia nuostabą keliantis faktas, kad visai nešalta ir hidro kostiumai iš vidaus net nesušlampa.

Laimingi, patenkinti ir greičiausiai besididžiuojantys savo idėjos realizavimu – taip pradeda kelionę Austrijoje.


One thought on “2020 01 11 Austrija. Kanjoningas žiemą.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s